wySPA SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ - Gdańsk

Salon kosmetyczny wySPA w Gdańsku jest miejscem szczególnym, gdzie z pasją tworzymy piękno. Nowoczesne wnętrze, profesjonalne wyposażenie, miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało. W atmosferze pełnej harmonii i piękna oferujemy naszym Klientom najnowsze zdobycze kosmetologii. Dwa oddzielne gabinety zabiegowe, wydzielone stanowisko do pedicure i manicure gwarantują komfort i intymną atmosferę.
Oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zapraszamy na zabiegi, które pozwolą Ci się w pełni zrelaksować jak i odzyskać zdrowy i młodzieńczy wygląd skóry. Sprawimy, że ubędzie Ci centymetrów i pozbędziesz się uporczywego cellulitu a wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki i w miłej atmosferze. Przedłużymy Twoje rzęsy, upiększymy dłonie i stopy a na specjalne okazje proponujemy profesjonalny makijaż, który wydobędzie największe atuty Twojej urody.


Dane teleadresowe - wySPA SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Adres: Gen. bora Komorowskiego 40A, 80-377 Gdańsk
Telefon: 517086187

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.