SALONIK ZDROWIA I URODY BEATA KOŁACZ - Gdańsk

Beata Kołacz tech.kosmetyki. Jestem absolwentką Studium Kosmetycznego w Gdańsku, posiadam również Dyplom Mistrzowski z zakresu Kosmetyki, wydany przez Izbę Rzemiosła w Gdańsku.

Specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji stóp, która obejmuje:
 Pedicure Kosmetyczny
 Pedicure Medyczny
 Pedicure Leczniczy
 Mini pedicure

PEDICURE KOSMETYCZNY: Stopy odzyskują piękny wygląd przy użyciu frezarki i odpowiednich frezów + peeling odżywczy + wyrównanie skórek i przygotowanie paznokci + odżywka + malowanie.

PEDICURE MEDYCZNY Pedicure kosmetyczny + profesjonalne usunięcie modzeli,
nagniotków, odcisków, obcięcie zgrubiałych paznokci itd.

PEDICURE LECZNICZY jest wspomaganiem w procesie leczenia dermatologicznego w obrębie stóp. Obejmuje: usuwanie odcisków również międzypalcowych, wspomaga leczenie grzybic, dermatoz, jest idealnym uzupełnieniem w procesie leczenia pękających pięt

MINI PEDICURE - polega na krótkiej pielęgnacji stóp, obejmuje obcięcie paznokci
i peeling stóp

WIBRACYJNO - TERMICZNY MASAŻ STÓP Z UŻYCIEM PODCZERWIENI
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ OSOBY Z CUKRZYCĄ
UWAGA!!WSZYSTKIE NARZĘDZIA DEZYNFEKUJĘ PO KAŻDYM KLIENCIE!!!!


W gabinecie podologicznym można uzyskać pomoc w zakresie prawidłowego skracania paznokci, opracowania paznokci grzybiczych czy zgrubiałych, usuwania modzeli i odcisków. Zadaniem podologa jest rozpoznawanie zmian patologicznych na stopach oraz przeprowadzanie
odpowiednich zabiegów.
Osoby starsze, ze względu na ograniczoną sprawność ruchową, utratę równowagi hydro-lipidowej skóry oraz przewlekłe choroby potrzebują regularnej medycznej pielęgnacji stóp. Na choroby cywilizacyjne zapada coraz więcej ludzi. Jednak to, co cieszy najbardziej, to ewolucja w sposobie myślenia. Zdrowe i zadbane stopy staja się równie ważne jak piękne zęby, włosy i cera. Środowisko kosmetyczne nie pozostaje obojętne na nowości i oczekiwania współczesnego świata. Standardowy gabinet pedicure posługuje się nowoczesnym i bezpiecznym sprzętem, rygorystycznie przestrzega się w nim higieny, używa materiałów jednorazowych. Narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane, podobnie jak w gabinecie lekarskim.
Podolog samodzielnie rozpoznaje zmiany patologiczne na stopach i przeprowadza odpowiednie zabiegi, lub kieruje pacjenta do odpowiedniego lekarza specjalisty.

UWAGA!!!!

REZERWACJA DOGODNEGO DLA PAŃSTWA TERMINU WIZYTY JEST MOŻLIWA RÓWNIEŻ W WEEKENDY (sobota , niedziela)

KONTAKT TELEFONICZNY NA NUMER : 664-446-530Dane teleadresowe - SALONIK ZDROWIA I URODY BEATA KOŁACZ

Adres: STARTOWA 15D/24, 80-461 Gdańsk
Telefon: 664446530


Email: salonik.zdrowia.urody@poczta.fm